Ett team med passion för handplockade hotell!

Vad betyder ett charmigt och genuint boende i vackra och pittoreska omgivningar för dig? Vi har vår bild klar och är rörande eniga om vad vill erbjuda dig som söker en unik semester, ofta långt bortom de traditionella charterresmålen. Vi i teamet bakom Hideaways har olika bakgrund, men delar en gemensam passion för unika och karaktärsfulla hotell, precis det som vi kallar hideaways. Våra handplockade "smultronställen" ligger bara och väntar på dig över hela södra Europa. Att bli utvald av oss som ett äkta hideaway, är som att passera ett nålsöga. Många hotell känner sig kallade, men endast ett fåtal kommer med på vårt program. I vårt skandinaviska team har vi tillsammans över hundra års erfarenhet från resebranschen och trots alla dessa år känns det som vi precis har börjat.

 

Marcus Stoltz

Foto av Marcus Hideaways

  Marknadsföring, Produktutveckling, och kundkontakt

  marcus@hideaways.se

  Läs mer om Marcus

 

Louise Laurenius

Foto av Marie Hideaways

Produktutveckling och marknadsföring

louise@hideaways.se

 

Marie Burheim

Foto av Marie Burheim Hideaways

  Produktutveckling

  marie.burheim@hideaways.se

  Läs mer om Marie

 

Marie Kaalund Winther

Foto av Marie Hideaways

  Försäljningschef, Produktutveckling, och kundkontakt

  marie@hideaways.se

  Läs mer om Marie

 

Amalie Højland

Foto av Amalie

Produktutveckling, och kundkontakt

amalie@hideaways.se

Läs mer om Amalie

 

Mikkel Krohne-Sørensen

Mikkel Krohne-Sørensen

  Marknadsföring 

  mikkel@hideaways.se

  Läs mer om Mikkel